Tristar | Rice Cooker | RK-6147 | 500 W | 1.5 L | Number of programs 1 | Silver
- TootjadTristar
- Mudel: RK-6147
- Saadavus: 5
-
28€
Tristar | Rice Cooker | RK-6147 | 500 W | 1.5 L | Number of programs 1 | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.8 m |
| Libisemiskindel alus | No |
| Maht | 1.5 L |
| Mõõtetops | Yes |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 105 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Rice Cooker |
| Producer product name | RK-6147 |
| Programmide arv | 1 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Silver |
| Viitstardi taimer | No |
| Võimsus | 500 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



